Агрозоовет Кластер
Полюс-Н
Єдиний український розробник і виробник рідкісноземельних постійних магнітів і магнітних систем на їх основі.

Ця продукція застосовується у харчовій промисловості, сільському господарству, медицині, ветеринарії, оборонній промисловості.
Магнітні сепаратори компанії «Полюс-Н» для кондитерської промисловості
На сьогодні, перед виробниками харчової промисловості України постають реальні можливості виходу на ринки країн ЕС, що зумовлює необхідність піднесення рівня безпечності та якості українських харчових продуктів до рівня вимог Европейського законодавства. Невід'ємною складовою сучасних підприємств харчової промисловості є складні виробничі процеси із застосування високотехнологічного і коштовного обладнання. Згідно гігієнічних вимог до якості і безпеки продуктів харчової промисловості, останні не повинні містити жодних металічних включень, які можуть потрапляти в готові вироби через неминучі процеси зношення технологічних ліній. Наявність в готовій продукції металевих домішок є не лише загрозою здоров'ю споживачів, а також може приводити до передчасного зношення і пошкодженню технологічних ліній. Для запобігання подібним негативним явищам, компанія „Полюс-Н" у тісному співпробітництві із Харківською державною зооветеринарною академією вже двадцять років займається створенням ефективних методів очистки харчових продуктів від магнітних металевих включень, завдяки розробці високоефективних магнітних сепараторів на базі надпотужних постійних магнітів. Доказом успішності запропонованих компанією „Полюс-Н" рішень, є велика кількість контрактів зі світовими гігантами харчової промисловості, які входять до списку найбільших виробників згідно класифікації FoodEngineering.

Магнітні сепаратори компанії «Полюс-Н» для цукрової, олійної, мукомельної, комбікормової та зернової галузі
Магнітні сепаратори компанії „Полюс-Н" застосовуються в різноманітнихгалузях харчової промисловості: кондитерська, борошномельна, цукрова,олійна, горілчана, виробництво спецій та ін. для ефективного очищення відшкідливих металевих домішок різних типів продуктів. В арсеналі компаніїбагато перевірених і інноваційних рішень незалежно від рівня складності ітехнологічності процесів виробництва.

Комплексні рішення магнітної сепарації компанії „Полюс-Н" використовуються на всіх етапах системи НАССР щодо виготовлення сипучих, гранульованих, пастоподібних або рідких продуктів, починаючи на стадії контролю вхідних матеріалів, і закінчуючи кінцевими продуктами.Запатентовані конструкції магнітних сепараторів дозволяють видаляти впроцесі виробництва, як великий металічний дебріс - болти, гайки, стружку,так і малі частинки, забезпечуючи не лише безпеку продуктів, але іпідвищення ресурсу обладнання та гарантоване зменшення енерговитрат.

Магнітні сепаратори компанії «Полюс-Н» для олійної промисловості
У якості партнера Кластеру проводяться дослідження і ефективного використання магнітних технологій у тваринництві і рослинництві. Проведення спільних науково-дослідних робіт з співробітниками компанії НПФ „Полюс-Н дозволяє вирішувати насущні проблеми з підвищення безпеки харчових продуктів та кормів, збільшення якісних показників у м'ясомолочній галузі та використання новітніх технологій у зооветеринарній медицині.

Міждисциплінарний підхід дозволяє розробляти ефективні магнітні сепаратори для очищення рідких та сухих середовищ від металевих домішок, розробки методів магнітної обробки води сприяють більш ефективному засвоєнню кормів та покращенню якості м'яса, і здатності тварин надавати потомство. Серед інших перспективних напрямків є створення магнітних хірургічних інструментів для використання у ветеринарії, а також методів штучного вирощування живої тканин за допомогою магнітних матриць, які забезпечують тривимірний ріст клітин і можуть стати альтернативою існуючим засобам з використання матриксів завдяки відсутності сторонніх речовин в отриманій тканині.

Made on
Tilda