Агрозоовет Кластер
EvaLine
Компанія EvaLine — перший в Україні виробник продукції з екологічних полімірних матеріалів Ethylene Vinyl Acetate (EVA).
Виробництво знаходиться у м. Чорноморск, Одеської області. Підприємство EvaLine – це повний цикл виробництва від листів до готовоїпродукції, що дозволяє нам виробляти широкий асортимент продукції з EVA, які широко використовивуеться в повсякденному житті.

EVA – вспінений полімер, який в 5 раз легше гуми и в 4 раза легче ПВХ. Цей вид поліолєфіна завдяки високим гигиєничним та високимиамортизирующимі якостям використовується в медицині, спорті, взуттєвій промисловості, при виготовлені дитячих играшок та різноманітнихпідлогових покриттів.

Компанія EvaLine випускає як готову продукцію, так і полуфабрикат, зякого, далі, наши партнери, виготовлювають кінцеви вироби.
EVA для тваринництва
Компанія EvaLine пропонує іноваційні підлогові покриття для великоїрогатої худоби «Бурьонка» які скаладаються з мильонів пузирів з стисненимповітрям, які амортизують тиск, особливо, коли корова лягає, та на ії суглобидіє велике навантаження. Наші мати зроблені таким чином, що вага худобипри ходьбі розподіляється равномірно, що забезпечує безпеку копитам ісуглобам худоби. Статистика говорить, що у результаті використання EVA-матів, кількість травм худоби знизилася на 80%. Ще однією превагою EVA-матів є низка теплопровідність. На відміну від гумових покриттів, при низьких температурах, EVA-мати зберігають всі свої якості, не стаютьслизькими, що дозволяє худобі впевнено вставати та лягати, не боячисьотримання травм. На лежанці, обладнаної ЕВА-матами «Бурьонка», корова відпочиває до 12-13 годин, а на бетоні, посипаном соломою або піском - 6 - 8 годин. В результаті використання ЕВА-покриттів значно знижуєтьсяймовірність маститів, що призводить до збільшення надоїв до 15%.
Компанія EvaLine готова надавати повний спектр послуг з виробництвапродукції на контрактній основі (Private label): від розробки дизайну і ексклюзивної рецептури до виготовлення і доставки продукції на склад замовника.
EVA для спорту
Модульне покриття для спортивних залів Eva-Line гіпоалергенні, еластичні, легко миються, не вбирають вологу, володіють високимитеплоізоляційними властивостями, не містить галогену, стійкі до перепадутемператур, мають великий термін служби. Кріплення «ластівчин хвіст» по краях матів, дозволяє зібрати покриття будь-якої площі і конфігурації, а добре сполучення виключає щілини між матами. Рельєфна текстура Anti Slide, на поверхнях матів, збільшує зчеплення покриття з ногами спортсменів.
EVA для автомобилей
Компанія EvaLine пропонує власні листи для виробництва автокилимів. Використання EVA при виготовленні автокилимів дозволило створитиабсолютно новий продукт. Головна особливість листів EvaLine для виробництва автокилимів - особлива чарункова структура, що нагадуєбджолині стільники. В результаті все сміття, пил або вода збираються на дніосередків, а поверхня килимка, що контактує з взуттям, залишається сухою і чистою. Автомобіль з листів EvaLine здатні надійно утримувати воду. Вона не буде розхлюпуватися під час руху і створювати дискомфорт водієві абопасажирам. Щоб вилити рідину, килимок необхідно перевернути практично вертикально.

Крім цього, він досить жорсткий і зручно виймається з салону для чищення. Продукція EVA прекрасно переносить високі і низькітемператури. Вона не деформується і не пахне при +50 ° С, не стає крихкою і не тріскається при -40 ° С. Матеріал спокійно переносить контакти з хімічними реагентами, що застосовуються на дорогах в холодну пору року. Це кращі килимки в салон автомобіля для зими і літа.
EVA для детей
Модульний ЕВА-пол від компанії EvaLine- відмінний винахід, за допомогою якого можна не тільки обладнати кімнату дитини, але і доповнитипрограму його розвитку. М'яка підлога EvaLine для дитячих ігрових кімнат, випускається у вигляді колоритних, яскравих пазлів різних за забарвленням і фактурою. З них можна складати оригінальні малюнки та композиції. Заповзятливі батьки з м'яких модулів збирають затишні будиночки для своїхкрихіток, цікаві великі кубики, навіть манеж і коробки для іграшок. За бажанням можна щодня міняти малюнок підлоги і створювати для малюківнові захоплюючі заняття, які будуть розвивати його мислення, дрібнумоторику, пам'ять, логічне мислення та рухову активність. Мякго підлогиEvaLine абсолютно безпечні для здоров'я дітей, вони позбавлені запаху, екологічно чисті і дуже приємні на дотик. ЕВА не накопичує статичнуелектрику, тому таке покриття зовсім не притягає пилу, що убезпечить дітейвід появи різних алергенів. Модульне покриття має гарну теплоізоляцією, схожою з показниками «теплої підлоги». На елементах даного дитячогопідлогового покриття нанесені фактурні насічки для запобігання ковзання. Сучасна плитка конструкція гасить всі шуми і відмінно пом'якшує падіння, що дуже важливо для маленьких дітей.
EVA для взуття

Компанія EvaLine активно працює в сегменті комплектуючих для виробництва взуття. Одним з найважливіших напрямків діяльності нашогопідприємства, є виробництво підошви. Матеріал ЕВА виключає реакцію з хімічними речовинами - маслами або розчинниками, а також гігієнічний, оскільки він стійкий до дії бактерій і грибків. Легкість підошви - це головнаперевага матеріалу ЕВА. Він значно легше інших аналогів, якізастосовуються у виробництві взуття, таких як каучук, ПВХ або поліуретан. Саме з нього роблять сланці і більшість видів пляжного взуття. ЕВА маєпористу структуру, тобто наповнений мікроскопічними бульбашками повітря. І це сприяє не тільки легкості, але і створює відмінну теплоізоляцію. Наприклад, в гумових чоботях (ПВХ) при 0С вже холодно, навіть з теплим носком, а в литий взуття з ЕВА - тепло.


Важливі переваги матеріалу ЕВА - еластичність і пружність. Тому він знайшов широке застосування у виробництві взуття, і в т.ч. ортопедичного. Підошва з ЕВА - м'яка, з прекрасними амортизуючими властивостями, які зберігаються і при низькихтемпературах. Аж до -60 градусів за Цельсієм.
Made on
Tilda