Агрозоовет Кластер
ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ З НАУКОВИМ ПАРКОМ ТА ПАРТНЕРАМИ
Наша діяльність охоплює аграрну галузь повністю, тобто нам цікаве партнерство і у тваринництві, і у рослинництві.

У тваринництві ми можемо розглядати спільне розведення свиней, молочних корів, вівців, кіз, домашньої птиці, бджільництво тощо.
На теперішній час у нас є обладнанні приміщення (свинарник маточник) за Датською технологією.

Для його повноцінного запуску необхідне ремонтне поголів'я свиней класу еліт з високим генетичним потенціалом. У зв'язку з поширенням африканської чуми свиней в Україні з'явився брак ремонтного поголів'я свиней.
Ми можемо створити племінний центр свиней іноземної селекції ізробити його водночас постійно діючим виставковим майданчиком для потенційних партнерів, які хочуть купити ремонтне поголів'я, але не можуть ознайомитись з племінним матеріалом безпосередньо.
На даному тваринницькому комплексі заплановано створення учбових приміщень, які дають можливість спостерігати за технологічними процесами та проводити ознайомчі екскурсії безпосередньо в умовах виробництва, не порушуючи його технологічних циклів. Слід зауважити, що таку можливість не можуть надати свинокомплекси, які є режимними об'єктами і не допускають на свою територію відвідувачів. Тобто, іноземний партнер отримує постійно діючий виставковий центр, що є рекламою.
Звісно, що можуть розглядатися більш масштабні проекти спільного вирощування свиней в умовах нашого господарства.

Також, нам цікава співпраця з Вами щодо реалізації проекту зі створення енергонезалежної ферми з виробництва екологічного молока та питання закупки племінного поголів'я корів.

Нашими вченими повністю розроблений проект енергонезалежної екологічної ферми по виробництву екологічного молока ( фото рекламногобуклету).

Цей проект у фіналі одного з найвизначніших в Україні фестивалів інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» (НТУУ «КПІ» м Київ) був відзначений Міжнародним журі та потрапив у 10-ку найкращих енерго-інноваційних проектів 2017 року.

Також, зазначимо, що спільне вирощування молочних корів в умовах Наукового парку може розглядатися в залежності від пропозиційпотенційного партнера.

Науковий парк розташований у передмісті великого мегаполісу, що дасть змогу знаходити ринок збуту екологічних продуктів: м'яса, молока тощо.

Також, на сьогоднішній день Науковий парк веде розробки щодо промислового виробництва власних гумінових кормових домішок (природні стимулятори) для молочних корів та свиней, що може бути предметом нашого партнерства.

Цікавим перспективним напрямком діяльності Наукового парку є промислове розведення равликів. Для пошуку інновацій та вивчення найбільш рентабельних методів розведення равликів на базі Наукового паркустворена експериментальна равликова ферма.

Крім того, може розглядатися наше партнерство у галузі рослинництва, оскільки, в обробітку Наукового парку знаходиться 1,5 тис. га., яка використовується з метою вирощування врожаїв. Діяльність Наукового паркуу цьому напрямку орієнтована в тому числі на виробництво кормів для тваринницької галузі.

Кожен з засновників чи партнерів Наукового парку відкритий до співпраці з іноземними партнерами.

Таким чином, вважаємо, що будь-який напрямок з вище перелічених може стати основою для нашого майбутнього партнерства.

Made on
Tilda