Агрозоовет Кластер
Кластер Агрозоовет
Науковий парк — це:
Один з найстаріших навчальних закладів України, основні завдання якого – навчально-виховна та науково-дослідна діяльність — підготовка фахівців аграрного, ветеринарного та природокористувального спрямування. Має потужний навчально-науковий комплекс, який об'єднує 3 факультети (ветеринарної медицини, технологій продукції тваринництва та менеджменту і біотехнології та природокористування).

Навчально-практичний комплекс тваринництва та рослинництва (в який входять тваринництво (молочно-м'ясне скотарство, свинарство, птахівництво та ін) та рослинництво), Бюро судово-ветеринарних досліджень, Наукову бібліотеку, Центр практичної підготовки та працевлаштування, Центр міжнародного співробітництва, Навчально-науково дослідний інститут конярства та інші.

Сьогодні навчально-виховну та наукову роботу в академії здійснюють 2 академіки НААН України, 2 Член-кореспондент НААН України, 4 академіки Української академії наук, 16 докторів наук, професорів, 124 кандидатів наук, доцентів, з них 1 лауреат Державної премії та 8 Заслужених працівників в різних галузях. В академії навчається близько 2 тисяч студентів за 10 основними напрямками.

Академія та її співробітники є розробниками більш ніж 100 патентів, стандартів, авторських свідоцтв на корисну модель.

За участі вчених академії було створено 9 вакцин від інфекційних захворювань тварин, більш ніж 20 різноманітних ветеринарних препаратів.

Розроблено більше 10 проектів по модернізації та будівництву тваринницьких ферм різного спрямування та форм власності.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Земляк-Агро » діяльність підприємства спрямована на транспортні перевезення і забезпечення логістики як на території України, так і за її межами.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агроексперт» є виробником насіння, яке адаптоване до різких перепадів погодних умов і недостатньої кількості опадів у широтах з різко- континентальним кліматом, стійких до посухи. Насіння має високу ступінь стійкості до зміни температур, недостатності вологи, високу схожість, велику рентабельність за несприятливих погодних умов, має вигідний ціновий діапазон.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Пальмєра» діяльність підприємства спрямована на високорентабельне вирощування зернових і технічних (соняшник, соя) сільськогосподарських культур, розробку технологій обробітку полів та сівооборотів, які зберігають родючість ґрунту.

Науковий парк співпрацює з партнерами:
Полюс – Н
Єдиний в Україні розробник та виробник рідкоземельних постійних магнітів і магнітних систем на їх основі. Ця продукція широко застосовується у харчовій промисловості, сільському господарстві, медицині, ветеринарії, оборонної промисловості.
Мадара Рой
Підприємство, яке займається промисловим розведенням медоносних бджіл і є виробником органічного меду, вощини, прополісу, перги та інших продуктів бджолярства.
EvaLine
Виробних продукції для тваринництва із екологічних полімерних матеріалів Ethylene Vinyl Acetate (EVA).
Made on
Tilda